NAsza historia

O nas

Jesteśmy spółką giełdową z 30-letnim doświadczeniem produkcyjnym. Wieloletnie praktyki pozwoliły nam zdobyć szeroką wiedzę na wielu płaszczyznach działalności oraz zbudować nowoczesne zaplecze technologiczne i wyszkolić doskonałą kadrę

„Chcemy mocno powalczyć o klientów w części chemiczno-kosmetycznej, przenosząc model biznesowy z napojów – produkujemy usługowo dla znanych marek oraz sieci handlowych, ale też kreujemy rynek”
Piotr Czachorowski
Prezes zarządu Krynica vitamin sa
Wyróżnia nas

01

Poszanowanie natury

Proces produkcji odbywa się z wielkim poszanowaniem dla natury. Spośród wielu naszych działań na rzecz środowiska naturalnego jest tzw. rePET czyli korzystanie z opakowań zawierających tworzywa sztuczne pochodzące z recyklingu. W naszych zakładach korzystamy z energii elektrycznej pochodzącej w 100% z odnawialnych źródeł.

02

Wsparcie Klienta

Synergia osiągnięta poprzez połączenie bazy produkcyjnej i potencjału intelektualnego naszego zespołu pozwala na wprowadzenie na rynek innowacyjnych produktów oraz zapewnia wsparcie klienta w całym procesie wdrożenia.

03

Produkcja kontraktowa

Specjalizujemy się w produkcji kontraktowej dla światowych marek. Proponujemy długie i krótkie serie produkcji pod ścisłą kontrolą na każdym etapie wytworzenia.